KAS IR AIRU SPORTS?

Airēšanai ir ciklisks sports un to var iemācīties un izbaudīt jebkurā vecumā visas dzīves garumā.

Airu Sports ir akadēmiskās airēšanas entuziasti, kas vēlas Latvijā atjaunot atpūtas un piekrastes airēšanas tradīcijas un padarīt to pieejamu katram.

Kad jautājam saviem draugiem ar ko viņiem asociējas airēšana, tie mums saka – ar vasaru, ar atlētiskiem augumiem, ar komandu, ar sportu, ar emocijām, ar slaveno Oksfordas un Kembridžas Universitāšu sacensībām Temzā… Kad prasām vai viņi gatavi izmēģināt, dzirdam “Nē, jo tas ir grūti, tas nav droši, jo varam apgāzties, tas ir sarežģīti un tas laikam nav priekš manis”. Airēšana nav tikai sacensības ar ļoti šaurām un nestabilām laivām. Pateicoties tieši LiteBoat izgatavotajām laivām airēšana ir kļuvusi droša, viegla un pieejama katram, neatkarīgi no viņa vecuma un fiziskās sagatavotības.

Liteboat ir pasaules līderis atpūtas ( recreational) airu laivu ražošanā.

Mēs piedāvājam Francijā izgatavotas laivas, kas vienkāršo airēšanu jebkurās ūdens tilpnēs (neatkarīgi no tā, vai tas notiek uz upes, ezera vai jūras). Liteboat laivas apvieno izcilu stabilitāti, nelielu svaru un ērtu lietošanu, vienlaikus saglabājot efektīvu airēšanas mehāniku un ātrumu. Laivu viegluma dēļ ir iespēja laivas transportēt pat uz jūsu automašīnas jumta. 

Iesācējiem, amatieriem un profesionāļiem.

Atpūtas airēšana ir lieliski piemērota no iesācējiem, kuri vēlas sākt akadēmisko airēšanu ar bīdāmā sēdekļa mehāniku, līdz pieredzējušam airētājam, kuri meklē veidu, kā turpināt nostiprināt savu airēšanas tehniku. Izbaudiet visas akadēmiskās airēšanas priekšrocības dažādos laika un ūdens apstākļos nesatraucoties par stabilitāti!

Vai zināji?
6 iemesli, kāpēc sākt nodarboties ar airēšanu

Akadēmiskā airēšana bija un joprojām ir lieliska visa ķermeņa aktivitāte, piedāvājot pārsteidzošu fizisko sagatavotību, komandas veidošanu un lielisku laika pavadīšanu dabā. Dodieties agrā rīta izbraucienā un Jūs sajutīsiet patiesi meditatīvu sajūtu un harmoniju. Izaiciniet sevi ar vēju un viļņiem un jūs sajutīsiet enerģijas pieplūdumu un adrenalīna devu! Iesaiņojiet pikniku, savus kempinga piederumus un dodieties dažu dienu izbraucienā pie dabas!

Viens no airēšanas galvenajiem ieguvumiem ir uzlabota fiziskā sagatavotība. Airēšana ir kopīgs ķermeņa treniņš, izmantojot visas ķermeņa galvenās muskuļu grupas (rokas, kājas, muguru un vēderu), padarot airēšanu par izcilu aerobās slodzes un izturības treniņu. Airēšana ir unikāls sporta veids, kas nodarbina 80% no visām ķermeņa muskuļu grupām.

Airēšana ir lielisks veids, kā mazināt ikdienas stresu, veicot pilnvērtīgu visa ķermeņa treniņu. Jūs sajutīsiet endorfīna izdalīšanos! Airējot Jūs sagaida meditatīvs un nomierinošs efekts, kamēr svaigs gaiss piepildīs Jūsu plaušas.

Airēšanai ir maza ietekme uz locītavām. Ja jūs atveseļojaties pēc traumas, airēšana nodrošina lielisku sirds un asinsvadu un muskuļu tonizējošu treniņu, ieskaitot muguras muskuļu nostiprināšanu, ar minimālu ietekmi uz svaru nesošajām locītavām. Jūs nostiprināsiet savu stāju, bet nebojāsiet savas locītavas

Airēšana ir ideāla nodarbe – jūs varat izbaudīt solo aktivitātes, atpūsties un trenēties viens pats. Jūs varat pievienoties arī citiem – lielisks veids, kā veidot mūža draudzību, kā būt kopā ar saviem draugiem. Kā komandu sporta  veids airēšana nodrošina lielisku veidu tā dalībniekiem, lai viņi iemācītos kustēties harmonijā un vienā ritmā ar komandas biedriem.

Airēšana ir lielisks veids, kā izbaudīt dabu, jo piekrastes / atpūtas laivas nodrošina iespēju airēt visdažādākajos laika un ūdens apstākļos. Tomēr, ja laika apstākļi kļūst patiešām nepatīkami, jūs vienmēr varat uzlabot savu airēšanas tehniku ​​sporta zālē vai mājās, izmantojot airēšanas ergometru.

Airēšanai ir ciklisks sports un to var iemācīties un izbaudīt jebkurā vecumā visas dzīves garumā. Izpētiet savus apkārtējos ūdeņus un izbaudiet jaunas vietas – dodieties piknikā vai pat nakts kempinga braucienā viens, ar dzīvesbiedru vai ar savu airētāju komandu.

Piedāvājam airēšanas nodarbības profesionālu treneru uzraudzībā

Airēšana ir lieliski piemērota no iesācējiem, kuri vēlas sākt akadēmisko airēšanu ar bīdāmā sēdekļa mehāniku, līdz pieredzējušam airētājam, kuri meklē veidu, kā turpināt nostiprināt savu airēšanas tehniku

Piekrastes airēšana

Tiem, kam tuva jūras stihija, nemierīgāki ūdeņi un adrenalīns. Piemēroti visiem pieredzes un fiziskās sagatavotības līmeņiem.

Upes / Ezeru airēšana

Tiem, kam patīk mierīgāki ūdeņi un kas vēlas apgūt airēšanas prasmi un nodarboties ar to upēs vai ezeros.

Airu Sports ir akadēmiskās airēšanas entuziasti, kas vēlas Latvijā atjaunot atpūtas un piekrastes airēšanas tradīcijas un padarīt to pieejamu katram. Izbaudiet visas akadēmiskās airēšanas priekšrocības dažādos laika un ūdens apstākļos!

AiruSports.lv © 2021