INVENTĀRS

Airu laivas un plašs klāsts ar aksesuāriem

UPES / EZERI | RECREATIONAL

Atpūtas ( Recreational) līnija ir ideāli piemērota gan iesācējiem, kuri vēlas sākt bīdāmā sēdekļa ( akadēmisko) airēšanu, gan līdz pieredzējušam airētājam, kurš meklē relaksējošu veidu, kā turpināt uzlabot savu airēšanas tehniku. Visas akadēmiskās airēšanas priekšrocības dažādos laika un ūdens apstākļos ar paaugstinātu stabilitāti.

PIEKRASTE / JŪRA | COASTAL

Tās ir lieliskas laivas, kas paredzētas airēšanai pa jūru un citām ūdenstilpēm, kur parasti ir vējš un viļņi. Lieliski piemērotas sacīkstēm un ūdens tūrismam. Šīs laivas ir izstrādātas, lai atbilstu FISA (World Rowing) sacīkšu standartiem. Visās laivās ir bīdāmi sēdekļi, kāju un airu stiprinājumi.

KLUBI / BIEDRĪBAS | CLUBS

Airēšana ir komandu sporta veids. Ar Liteboat laivām varat papildināt jūsu esošo airēšanas laivu floti un piesaistīt jaunus dalībniekus. Laivas ļauj ikvienam viegli izbaudīt akadēmisko airēšanu komandā ar Jūsu kluba biedriem. Laivas pieejamas no stiklašķiedras un no karbona materiāliem.

UPES / EZERI | RECREATIONAL

Lite Race 2x ( FISA Standard)

Late Race 4x ( Fisa Standard)

PIEKRASTE / JŪRA | COASTAL

Lite Race 1x ( FISA Standard)

KLUBI / BIEDRĪBAS | CLUBS

LiteBoat piedāvā plašu klāstu ar profesionālām airu laivām un aksesuāriem

Pateicoties tieši LiteBoat izgatavotajām laivām  airēšana ir kļuvusi droša, viegla un pieejama katram,  neatkarīgi no viņa vecuma un fiziskās sagatavotības.

Liteboat ir pasaules līderis atpūtas ( recreational) airu laivu ražošanā. Mēs piedāvājam Francijā izgatavotas laivas, kas vienkāršo airēšanu jebkurās ūdens tilpnēs (neatkarīgi no tā, vai tas notiek uz upes, ezera vai jūras). Liteboat laivas apvieno izcilu stabilitāti, nelielu svaru un ērtu lietošanu, vienlaikus saglabājot efektīvu airēšanas mehāniku un ātrumu. Laivu viegluma dēļ ir iespēja laivas transportēt pat uz jūsu automašīnas jumta.

Airu Sports ir akadēmiskās airēšanas entuziasti, kas vēlas Latvijā atjaunot atpūtas un piekrastes airēšanas tradīcijas un padarīt to pieejamu katram. Izbaudiet visas akadēmiskās airēšanas priekšrocības dažādos laika un ūdens apstākļos!

AiruSports.lv © 2021